دیدار روسای هیئت های ورزشی  امام جمعه شهرستان کاشان

دیدار روسای هیئت های ورزشی امام جمعه شهرستان کاشان

نوشته شده توسط روابط عمومی __ پنج شنبه 10 مهر 1399 11:8:13

ساعتی پیش روسای هیات های ورزشی شهرستان کاشان در محل دفتر نماینده ولی فقیه با حضرت آیت الله سلیمانی امام جمعه شهرستان کاشان دیدار و ملاقات داشتند

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان روسای هیئت های ورزشی شهرستان کاشان طی نشستی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ورزشی کاشان ،ایشان را از وضعیت فعالیت رشته‌های ورزشی شهرستان مطلع و در پایان از بیانات و رهنمودهای وی بهره مند شدند.

 امام جمعه شهر کاشان که اخیراً با حضور در میادین مختلف ورزشی فضای ورزشی شهر را تحت تأثیر ورزشخواهی و ورزش دوستی خود قرار دادند در بخشی از سخنان خود به تاثیرات مهم ورزش و تاکیدات دین مبین اسلام به ورزش اشاره کردند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به تقویت ورزش های بومی و محلی اشاره و سرمایه‌گذاری در این رشته‌ها را موجب توسعه ورزش عنوان نمودند .

وی در بحث ورزش بانوان اذعان داشت که از آنجایی که پوشش بانوان می‌توانند در سلامتشان موثر باشد باید بستر ورزش را برای بانوان در یک فضای امن و ویژه مهیا کرد. امام جمعه و نماینده ولی فقیه کاشان در دیدار با مسئولین هیاتهای ورزشی کاشان در بخش پایانی سخنان خود گفت:  ورزش عامل سلامت و شادابی نشاط و عامل تضمین تحکیم خانواده است .ما ورزش را همیشه نیاز داریم .اگر ما بدانیم که ورزش چقدر میتواند در تضمین سلامت ،صرفه جویی در دارو و درمان موثر باشد قطعاً مطمئن خواهیم بود که بگویم که سرانه ورزشی ما بالاترین سرانه خواهد بود .

کلمات کلیدی :
دیدار روسای هیئت های ورزشی امام جمعه شهرستان کاشان -
تعداد نظرات ( 0)
تا کنونی نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نظر بدهید